KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12599301
nr 1259 9301
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Teckning, Nova, signerad. 21x15
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:49:59
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)